آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:25
شهرستان سرخه
مسئول بسیج جامعه زنان سرخه:
جایگاه زن به بهانه های واهی در جامعه و خانواده تضعیف نشود
مسئول بسیج جامعه زنان سرخه گفت: نباید به بهانه های واهی مثل آزادی، برابری زن و مرد جایگاه والای زن که به عنوان مادر و همسردر خانواده و جامعه تضعیف شود.

مریم آزمون فرمانده حوزه کوثر سرخه در گفت و گو با خبرنگار ندای سرخه با گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن اظهار داشت: جشن کوثرهمه ساله باحضور عموم بانوان شهرستان سرخه در روز میلاد حضرت زهرا(س)برگزار می شود.

وی بیان کرد: هدف تجلیل از مقام حضرت زهرا س و جایگاه مادر در روز میلاد این بانو و معرفی ایشان به عنوان الگوی برتر زنان ماست.

 فرمانده حوزه بسیج کوثر سرخه گفت: بنا به سخنان مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله)باید الگوی زن مسلمان که شریف وعفیف ومحجبه است و درعین حال در متن ومرکز قرار دارد؛ باشد.

وی افزود: نباید به بهانه های واهی مثل آزادی، برابری زن و مرد جایگاه والای  زن که به عنوان مادر و همسردر خانواده  و جامعه تضعیف شود.

مسئول بسیج جامعه زنان سرخه بیان کرد: در شرق زن موجودی در حاشیه و بدون ارزش و در غرب به عنوان کالا از آن بهره برداری میشود؛ اما از صدر اسلام تاکنون جایگاه زن اول به عنوان انسان می باشد و بعد به عنوان ریحانه معرفی می شود.

آزمون با بیان اینکه امام خامنه ای می فرمایند "باید الگوی سوم که الگوی زن نه شرقی و نه غربی باشد"، گفت: جامعه ای به پیشرفت و خودباوری می رسد که مادران سالم و کارآمد داشته باشد.

وی تصریح کرد: وقتی امروزه در جنگ نرم دشمنان اسلام وانقلاب به این نتیجه رسیدند که باید به جای جنگهای سخت ونیمه سخت به خانواده وبویژه زن حمله کرد تا آن جامعه نابود شود؛ پس ما باید به عنوان زن ایرانی اسلامی آگاهانه وظایف مادری و همسری خود رابه خوبی انجام دهیم و به دشمنان نشان دهیم که به الگوی آنها نیازی نداریم؛ چون در عرصه انقلاب و دفاع مقدس و بعداز ۴۰سال از پیروزی انقلاب نقش مادران و همسران ما بی بدیل و تأثیرگذار در موفقیت ها بوده است.

مسئول بسیج جامعه زنان سرخه در پایان خاطرنشان کرد: جشن میلاد کوثر جمعه 18 اسفندماه رأس ساعت 15:45 در سالن باران سرخه با سخنرانی حجت الاسلام سیداحمد کرمی از اساتید حوزه و دانشگاه و اجرای گروه سرود میثاق مهاجرین و برنامه های شاد و متنوع دیگر برگزار می شود.

 

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.