آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:42
شهرستان سرخه
فرمانده سپاه ناحیه سرخه:
اعزام زائران راهیان نور سرخه با 2 دستگاه اتوبوس
فرمانده سپاه ناحیه سرخه گفت: اعزام کاروان‌های راهیان نور از شهرستان سرخه با 2 دستگاه اتوبوس انجام می‌شود.

عباسعلی کاظمی فرمانده سپاه ناحیه سرخه در گفت و گو با خبرنگار ندای سرخه با اشاره به اینکه بیستم اسفندماه به نام روز راهیان نور نامگذاری شده است؛ گفت: ثبت نام از افراد داوطلب جهت  حضور در اردوی معنوی راهیان نور در مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج سطح شهرستان سرخه و روستاهای تابعه انجام می شود.

وی بیان کرد: اعزام عمومی مردم از استان سمنان در  تاریخ 27 اسفندماه 96 آغاز و تا 10 فروردین 97 ادامه خواهد داشت و از شهرستان سرخه کاروان های اعزامی به مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب اردوهای راهیان نور از روز دوم فروردین تا ششم فروردین ماه 97 ادامه خواهد داشت و این اعزام ها به استعداد دو دستگاه اتوبوس انجام خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه سرخه با اشاره به اینکه این اردوها به مدت پنج روز است؛ گفت: جهت هر چه بهتر برگزار شدن اردوهای راهیان نور درایام نوروز از قبل از اعزام برنامه هایی از قبیل تبلیغات در پایگاه های مقاومت بسیج، مساجد، حلقه های صالحین و اقشار بسیج در حال انجام شد.دس

کاظمی بیان کرد: در حین اعزام نیز برگزاری مراسم بدرقه کاروان های اعزامی، فضاسازی اتوبوسهای با تمثال شهدا، تهیه بسته های فرهنگی، همراه بودن روحانیان و راویان دفاع مقدس به همراه کاروان های اعزامی از جمله دیگر برنامه ها جهت ارتقای کیفیت اعزام هاست.

وی بیان کرد: مراسم استقبال، جمع آوری دل نوشته ها و عکس های یادگاری از محل یادمان های شهدا در مناطق عملیاتی از برنامه هایی است که برای بعد از بازگشت کاروانیان در نظر گرفته شده است.

فرماندده سپاه ناحیه سرخه هدف از اردوی راهیان نور را تجدید بیعت با آرمان های شهدا و ولایت و مقابله با جنگ نرم دشمن، ثبات قدم بودن در راه انقلاب و تقویت روحیه انقلابی و جهادی عنوان کرد.

کاظمی اظهار کرد: اردوهای راهیان نور مهمترین مأموریت فرهنگی کشور از باب اثرگذاری معنوی، روحی و روانی است و آنچه را که ما شاهد هستیم این است که همه ساله بر تعداد مردمی که در این سرزمین های نور ایام نوروز حضور می یابند افزوده می شود.

وی بیان کرد: دشمنان هر روز و هر لحظه در فکر توطئه چینی و تحریف افکار مردم به ویژه نوجوانان و جوانان و ایجاد فاصله بین نسل های انقلاب و دوران هشت سال دفاع مقدس را دارند؛ بنابراین باید متولیان فرهنگی و همه دغدغه مندان انقلاب و نظام در راستای جذب جوانان و تقویت روحیه انقلابی و جهادی در بین اقشار مختلف مردم تلاشی مضاعف تر از قبل داشته باشند.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.