آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:41
شهرستان سرخه
شهردار سرخه:
برقراری امنیت چهارشنبه سوری نیازمند همکاری مردم با پلیس است
شهردار سرخه از خانواده های سرخه ای خواست فرزندان خود را از هرگونه انفجار مواد محترقه برحذر دارند تا از حوادث ناگوار پیشگیری شود.

وحید پیوندی شهردار سرخه در گفت و گو با خبرنگار ندای سرخه، ضمن قدردانی از مردم فهیم و با فرهنگ شهر سرخه در همکاری همه جانبه با مسئولان امر در برقراری امنیت در شرایط مختلف گفت: جشن چهارشنبه آخر سال که به نام چهارشنبه سوری معروف شده است؛ یکی از جشن های ملی ایرانیان است که مردم در آن روز شادی می کنند تا سال را به خوبی به پایان برسانند.

وی تأکید کرد: همه مردم باید اصول ایمنی را رعایت کنند و خانواده ها مراقبت کامل از فرزندانشان داشته باشند و آنها را مورد کنترل قرار دهند تا مبادا حادثه ای رخ دهد که جبران آن غیرممکن باشد.

شهردار سرخه بیان کرد: هر یک از مردم اگر موردی دیدند که افرادی این مواد محترقه را برای شب چهارنشه سوری نگهداری می کنند حتما به مراجع ذیربط نیروی انتظامی اطلاع دهند.

پیوندی عنوان کرد: مسئولان مربوطه در شهرستان سرخه در مورد چهارشنبه آخر سال تمهیداتی را اندیشیده اند و با برگزاری جلساتی برای امنیت شهر اقدامات لازم را انجام داده اند؛ از جمله جمع آوری تیوپ های فرسوده و جمع آوری شاخ و برگهای خشک که اینها از جمله کارهایی است که انجام شده است.

وی بیان کرد: خوشبختانه در سال قبل در سرخه حادثه ای که منجر به فوت و مصدومیت شده باشد رخ نداده است و شهر کاملا در امنیت بوده است و مطمئا مردم امسال نیز با  همان آگاهی و شعور و درک خاطره ای خوش و خوب را در آخرین چهارشنبه سال برای خود و خانواده شان رقم خواهند زد و از جان و مال خود حفاظت می کنند.

شهردار سرخه گفت: مسئولان با تفریحات شاد مخالفتی ندارند در صورتی که شئونات رعایت  شود و بیت المال آسیب نبیند و جان و مال مردم در خطر نیفتد.

پیوندی خاطرنشان کرد: فرمانداری سرخه جشنی را برای شب سه شنبه در سالن باران برگزار کرده است که عموم مردم می توانند از این جشن استفاده و چهارشنبه ای خوب را داشته باشند و همچنین و تئاتری خیابانی نیز در سرخه در راستای چهارشنبه سوری اجرا خواهد شد و برنامه شاد و مفرح دیگری به نام نوروزخوانی در سرخه برپا خواهد شد.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.