آخرین اخبار

دوشنبه, 2018/03/19 - 12:17
اخبار ایران وجهان
رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر مطرح کرد
اجرای طرح ملی فرشتگان رحمت/ حمایت از 10 هزار سالمند نیازمند در نوروز
رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر با اشاره به اجرای طرح ملی فرشتگان رحمت گفت: بر اساس اجرای این طرح تامین و توزیع بسته‌های حمایتی میان نیازمندان و زلزله‌زدگان کرمانشاه انجام می‌شود.

به‌گزارش ندای سرخه؛ حبیب درگاهی در نشست خبری آئین اهدای هزار بسته غذایی عیدانه با همکاری بیمه البرز به زلزله زدگان کرمانشاه اظهار داشت: سازمان‌هایی همچون بهزیستی و کمیته امداد در تلاش هستند مشکلات مردم را بهتر کنند ولی جامعه هدف ما برای کسانی بوده که به طور مثال در حوادثی مانند سیل و زلزله دچار آسیب می‌شوند.

وی با بیان اینکه فقر ام‌الفساد بوده و باعث افسردگی، اعتیاد، جرم، جنایت،‌تاخیر در ازدواج و تحصیل می‌شود،‌ گفت: تلاش می‌کنیم که علاوه بر حمایت‌های معیشتی برنامه‌های زیرساختی جهت رفع مشکلات مردم داشته باشیم.

* تشکیل مجمع خیرین در هلال احمر

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر گفت:‌در سال آینده دو اقدام بزرگ در این سازمان انجام می‌دهیم که شامل تشکیل مجمع خیرین سلامت و فعالیت‌های جهادی در مناطق محروم توسط داوطلبان است.

درگاهی با بیان اینکه فعالیت هلال احمر برای تشکیل مجمع خیرین رقابتی برای سایر دستگاه‌ها نیست، گفت: اجرای این برنامه به هیچ عنوان موازی‌کاری به شمار نمی‌رود و هدف ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مردم است.

وی ادامه داد: طرح ملی فرشتگان رحمت حدود 10 سال است در حال اجرا بوده و سال گذشته 118 هزار بسته غذایی میان نیازمندان توزیع شد که امیدواریم امسال این آمار بیشتر شود.

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر گفت:‌ارزش ریالی هر سبد به طور متوسط 100 هازار تومان بوده و شامل اقلامی مانند قند، شکر، حبوبات، برنج، مرغ و گوشت است.

درگاهی از اجرای طرح نیابت خبر داد و گفت: بر اساس اجرای این طرح 10 هزار سالمند نیازمند در نوروز تحت پوشش قرار می‌گیرند و اقدامات مؤثر برای کمک به آنها انجام می‌شود.

فارس

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.