آخرین اخبار

دوشنبه, 2018/03/19 - 12:20
اخبار ایران وجهان
.
ایجاد کمپین دانش‌آموزی «نه به چهارشنبه‌سوزی»/ پیش‌بینی برنامه‌های شاد در مدارس
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش تهران از ایجاد کمپین «نه به چهارشنبه‌سوزی» در تعدادی از مدارس خبر داد و گفت: در تعدادی از مدارس، دانش‌آموزان تصمیم گرفتند به جای خرید مواد محترقه خطرناک، مبالغی را برای مدرسه‌سازی جمع کنند.

به گزارش ندای سرخه؛ عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص برنامه‌های این اداره‌کل برای پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال، اظهار داشت: در این خصوص کارهای بسیار خوبی در مناطق آموزش و پرورش انجام شده است که یکی از این اقدامات، برشورهایی است که با موضوع پیشگیری از آسیب‌های چهارشنبه آخرسال بین دانش‌آموزان توزیع شده است.

وی از ایجاد کمپین «نه به چهارشنبه‌سوزی» در تعدادی از مدارس خبر داد و گفت: در تعدادی از مدارس، دانش‌آموزان تصمیم گرفتند به جای خرید مواد محترقه خطرناک، مبالغی را برای مدرسه‌سازی جمع کنند. 

کریمی به پیش‌بینی برنامه‌های مفرح در مدارس اشاره کرد و افزود: در مدارس تعدادی برنامه شاد و مفرح پیش‌بینی شده است تا دانش‌آموزان بتوانند شادی را با تمام وجود احساس کنند و تخلیه روانی شوند.

وی ادامه داد: این برنامه‌ها شامل جُنگ‌های فرهنگی و هنری متناسب با ویژگی‌های جسمی و رشدی دانش‌آموزان است.

فارس

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.