آخرین اخبار

جمعه, 1397/03/04 - 17:01
شهرستان سرخه
کارشناس اداری و تعاون آموزش و پرورش شهرستان سرخه:
9 مدرسه سرخه آماده اسکان مسافران نوروزی است
کارشناس اداری و تعاون آموزش و پرورش شهرستان سرخه از آمادگی 9 مدرسه برای اسکان مسافران در نوروز ۹۷ خبر داد.

فهیمه موحدی کارشناس اداری و تعاون آموزش و پرورش شهرستان سرخه در گفت و گو با خبرنگار ندای سرخه اظهار کرد: هر سال نوروز، مدارس سراسر کشور برای اسکان نوروزی مسافران آماده می‌شوند و آموزش‌وپرورش یکی از اداراتی است که در این امر مشارکت دارد.

وی با بیان اینکه در نوروز 97 نیز به روال سال‌های گذشته، مدارس سرخه میزبان مسافران نوروزی هستند، گفت: روال اسکان در مدارس بدین صورت است که کلاس‌های درس با تجهیز شدن به امکاناتی از جمله تخت، تلویزیون، فرش و یخچال برای پذیرش مسافران آماده می‌شوند.

کارشناس اداری و تعاون آموزش و پرورش شهرستان سرخه با اشاره به آمادگی این اداره جهت پذیرش مسافران نوروزی، افزود: مقدمات میزبانی نوروزی در مدارس سرخه فراهم‌شده است و از ۲5 اسفند تمامی امکانات اسکان نوروزی مدارس در اختیار مسافران تا 12 فروردین 97 قرار می گیرد.

موحدی خاطرنشان کرد: پذیرش جهت اسکان میهمانان و مسافران در 9 مدرسه و 60 کلاس این شهرستان در آموزشگاه تومان مدیری انجام می شود.

وی با بیان اینکه مدارس در نظر گرفته شده جهت اسکان مسافران به دو گروه الف و ب تقسیم بندی شده اند، بیان کرد: مدرسه های الف شامل دبیرستان دخترانه آسیه، مقداد، حسن حسنان، شهید امامی و مدارس ب شامل سمیه، حضرت معصومه، 15 خرداد و شهید مدنی هستند که اینها نسبت به امکانات موجودشان به دو گروه الف و ب تقسیم بندی شده است و دو اتاق ویژه برای مسافرانی که قصد استفاده از امکانات ویژه و بهتری را دارند در این مدارس در نظر گرفته شده است.

کارشناس اداری و تعاون آموزش و پرورش شهرستان سرخه گفت: یک کانکس نیز در پلیس راه سرخه با همکاری اداره میراث فرهنگی و گردشگری سرخه و آموزش و پرورش سرخه آماده راهنمایی و هدایت مسافران به مراکز اسکان مدارس در سطح شهر به صورت شبانه روزی است.

وی عنوان کرد: همچنین یک پیک موتوری نیز مسافران را به مکان های اسکان در نظر گرفته شده است؛ راهنمایی می کند.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.