آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:37
اخبار ایران و جهان
در پی انتشار فراخوان آزار و اذیت مسلمانان
کویت به اتباع خود در انگلیس هشدار داد
همزمان با انتشار فراخوانی از سوی افراد ناشناس برای آزار و اذیت مسلمانان، سفارت کویت در انگلیس اتباع خود را به احتیاط و هوشیاری در تمامی شهرهای انگلیس فراخواند.

ر پی انتشار فراخونی مبنی بر «اذیت و آزار مسلمانان» در روز سوم آوریل آینده (۱۴ فروردین) سفارت کویت در لندن بیانیه‌ای صادر و طی آن از اتباع خود در شهرهای مختلف انگلیس خواست تا جانب احتیاط را رعایت کنند.

در این بیانیه آمده است که پلیس انگلیس اداره مبارزه با تروریسم را برای اجرای تحقیقات گسترده جهت شناسایی گروهی که پشت این فراخوان است، مأمور کرده است.

خبرگزاری کویت (کونا) با اعلام این خبر افزود که این گروه اعلامیه‌هایی به در منازل مسلمانان در تعدادی از شهرهای انگلیس چسبانده و طی آن آنها را به مجازات و آزار و اذیت در روز سوم آوریل آینده تهدید کرده‌اند.

سفارت کویت از اتباع خود خواست تا جانب احتیاط را رعایت کرده و از نزدیک شدن به مکان‌های تجمع دوری کرده و با بخش کنسولگری سفارت در طول شبانه‌روز در تماس باشند.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.