آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:36
شهرستان سرخه
امام جمعه موقت سرخه:
مسئولان نظام جدیت لازم را در تحقق اقتصاد مقاومتی نداشتند
امام جمعه موقت سرخه با اشاره به نامگذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی و تأکیدات رهبری بر تحقق آن در سال های اخیر، گفت: متأسفانه مسئولان نظام آنطور که باید در تحقق اقتصاد مقاومتی جدیت لازم را نداشتند.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نطنزی در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه با توصیه به رعایت اخلاق گفت: شئونات و باید ها و نبایدهای اخلاقی باید در جامعه رعایت شود.

وی در ادامه به مسائل و رویدادهای مهم سال 96 اشاره کرد و گفت: سال 96 سالی است که کشور مقدس جمهوری اسلامی ایران به توفیقات ودستاوردهای بزرگی دست پیدا کرد و در کنار این توفیقات البته شاهد ضعف ها و کاستی ها و اتفاقات تلخ و شیرین زیادی بودیم.

امام جمعه موقت سرخه گفت: یکی از این دستاوردهای بزرگ مسئله برگزاری انتخابات سالم و پرشور بود؛ یعنی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا که با وجود دشمنان زیاد و دشمنی های بی شماری که از ماه ها قبل از انتخابات زمینه چینی کردند تا میزان مشارکت مردم کاسته شود؛ اما مردم بصیر و ولایت مدار ما به ندای رهبری گوش دادند و در انتخابات به صورت حداکثری حضور یافتند که باید افتخار کنیم که حضور مردم در انتخابات بیش از 70 درصد بود و این حضوری بی نظیر و کم نظیر در جهان است.

نطنزی بیان کرد: پس از راهپیمایی 22 بهمن را شاهد بودیم که حضور حداکثری مردم در این راهپیمایی نیز مشت محکمی بر دهان مستکبران بود و از راهپیمایی های حتی سال های  گذشته نیز پرشورتر و با شکوه تر برگزار شد.

وی گفت: در کنار دستاوردها البته حوادثی همچون غرق شدن کشتی سانچی، سقوط هواپیمای مسافربری و زلزله کرمانشاه نیز اتفاقات تلخ سال 96 بودند.

امام جمعه موقت سرخه با اشاره به نامگذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی و تأکیدات رهبری بر تحقق آن در سال های اخیر، گفت: متأسفانه مسئولان نظام آنطور که باید در تحقق اقتصاد مقاومتی جدیت لازم را نداشتند.

نطنزی در پایان به آغاز سال جدید اشاره کرد و گفت: آنچه مهم تر از خانه تکانی جسم است؛ خانه تکانی دل و روح وروان است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و یکی از راه های آراسته شدن دل تلاوت آیات قرآن و یاد مرگ است.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.