آخرین اخبار

شنبه, 2018/03/17 - 23:49
شهرستان سرخه
فرماندار:
شهرستان سرخه در نصب تابلو مسیر یابی در مسیر تهران به سمنان نقشی نداشته است
مسؤلین شهرستان سرخه در پاسخ به نارضایتی مردم مهدیشهر از نصب تابلو مسیریابی در مسیر تهران به سمنان کهنام مهدیشهر در آن ذکر نشده بود گفتند: مسؤلیت این کار با اداره کل راه و پایانه ها می باشد.

 

 

به گزارش خبرنگار ندای سرخه؛ به دنبال اعتراض مردم شهرستان مهدیشهر به علت نصب تابلو مسیریابی در مسیر تهران به سمنان که بر روی آن شهرهای شهمیرزاد، سمنان، دامغان، شاهرود، ساری، فیروزکوه مشخص شده بود و روی آن مهدیشهر نوشته نشده بود خبرنگار ندای سرخه به دنبال بررسی خبر برآمد.

 

که در طی مصاحبه ای شهردار سرخه فؤادیان اظهار کرد: ما موظف به نصب تابلوهای درون شهری هستیم و تابلوها در مسیر جاده ها بر عهده اداره کل راه می باشد و ما این تابلو را نصب نکرده ایم .

 

 

و مصاحبه دیگری با کرمی فرماندار شهرستان سرخه انجام شد و کرمی اذعان داشت: نصب این تابلوها بر عهده اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان می باشد و نصب این تابلو بدون هماهنگی با ما انجام شده است، ما به نصب این تابلو معترض شده ایم و درخواست کرده ایم هرچه سریعتر برای برداشتن این تابلو اقدام نمایند

 

وی در ادامه گفت: این تابلو حتی در مسیر یابی اشکالاتی دارد برای نمونه مسیر فیروزکوه را از سمنان مشخص کرده است در حالی که امکان رفت و آمد به فیروزکوه از داخل شهر سرخه نیز امکان پذیر می باشد.

 

انتها پیام/س/پایگاه خبری تحلیلی ندای سرخه

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.