آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:32
شهرستان سرخه
مدرس حوزه علمیه استان سمنان:
هتک حرمتهای دنیای غرب دامنگیرشان خواهد شد
مدرس حوزه علمیه استان سمنان وامام جماعت مسجد امام هادی(ع) شهرستان سرخه، در پی اعتراضات به بی احترامیهای دنیای غرب به پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: این بی حرمتیها کم کم دامنگیر دنیای غرب می شود وآنچه جلودار این مسائل می باشد دین است.

به گزارش ندای سرخه، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی پیوندی در گفتگو با ندای سرخه،با توجه به بی حرمتیهای دنیای غرب به نبی اکرم (ص) بیان کرد: هرآنچه که امروزازامنیت وآسایش در زندگی می بینیم در سایه دین است واگر دین نباشد زمینه برای تجاوز به ناموس ومال دیگران فراهم می شود وآنچه که جلودار این مسائل وامنیت می باشد اساس دین است.

وی در ادامه افزود: عده ای با توجه یا بی توجه، مرامهای دینی را مورد هجمه قرار می دهند وباعث فراهم کردن زمینه های فتنه وآشوب میگردند وکسانیکه انگیزه ی این کارها را ایجاد می کنند، واینبار باعث بی احترامی به ادیان الهی شده اند وقلب مسلمانان را جریحه دار کرده اند، قطعا این جنایات دامنگیر آنها خواهد شد.

احساسات قشنگ جوانان زمینه ساز قیام حضرت مهدی (عج) می باشد

حجت الاسلام ولمسلمین عباسعلی پیوندی خاطر نشان کرد: امروز شاهد فعالیت پرشور جوانان هستیم که دربرابر بی احترامیهای دنیای غرب نفرت خود را ابراز می کنند واین احساسات قشنگ جوانان، زمینه ای برای قیام حضرت صاحب عصر (عج)  است واگر زمینهع قیام وجود امام زمان (عج) فراهم شود، این جوانان اولین کسانی هستند که جانشان را در اختیار صاحب زمان قرار میگزارند.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.