آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:41
شهرستان سرخه
-
زنان نقش کلیدی در رعایت بهداشت خانواده ومحیط کار دارند
کاسب یکی از محله ها در شهرستان سرخه، نقش وتاثیر زنان را نقش پررنگی در رعایت مسائل بهداشتی در خانواده وبویژه محیط کار دانست وهمچنین ازنقش کلیدی زنان در رعایت بهداشت خانواده ومحیط کاری گفت

به گزارش ندای سرخه، در یکی ازمحله های شهرستان سرخه کسبه خانمی که طول روز را در زمان فعالیت در سوپر مارکت براساس ضوابط وقوانین بهداشتی، از دستکش سفید بهداشتی، مقنعه، لباس وحتی کفشهای سفید استفاده میکند و همین امر باعث شد که این فروشنده راکه به ضوابط قانونی وبهداشتی پایبند هست را معرفی و توضیحاتی دررابطه با رعایت امور بهداشتی در محیط کار خود ارائه کنیم.
خانم احسان گفت: امروزه با توجه به بیماریهای ناشی از محصولات غیربهداشتی ومحصولاتی که در آنها به بهداشت توجه نمی شود،  از نگرانیها و دغدغه های دست اندرکاران مسائل بهداشت وایمنی محیط کار شده است.
اصل مهم
احسان ادامه داد: جهت ایجاد فرهنگ بهداشت  در محیط کار، قبل از افتتاح سوپرمارکت برگزاری دوره های آموزشی بعنوان مقدمه های کاری ضروری است و تجربیات نشان داده است این آموزشها تاثیر بسزایی درروند پیشرفت بهداشت و کاهش بیماریها خواهند داشت و در واقع بهداشت  برای همه، بلاخص خانمها مهمترین امر در خرید است.

وی باتوجه به اینکه،  بهداشت درروند خرید مشتریان تاثیر گذار است بیان کرد: پس از خرید مشتری از محصولات ما، درچند قدم آن طرف تردر فروشگاهی دیگراین محصولات به فروش میرسد، بنابراین کیفیت و سالم بودن محصول مد نظر خریداران و مشتریان در وهله اول است و با توجه به اینکه خریداران دوست دارند محصولات خریداری شده از فروشگاه را تست کنند، آن را از نزدیک ببینند، بو کنند و بعد بخرند اجازه دهید تا آنجا که ممکن است به محصول نزدیک شوند و آن را تست کنند، تا تصویری از محصولی که می خواهند بخرند داشته باشند و با اطمینان بیشتراز سلامت محصول  آنرا خرید کنند.  

احسان در ادامه گفت: بنده به حفظ سلامت و بهداشت مصرف کننده مخصوصا در مصرف لبنیات بیشتر اهمیت داده و در عین حال  همواره نگرش و اعتقادم رساندن محصولات سالم به دست مصرف کننده میباشد.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.