آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:28
شهرستان سرخه
-
جلسه تشریح بخشنامه ودستورالعملهای انتخاب معلم نمونه در شهرستان سرخه برگزار شد
جلسه توجیهی وشرح بخشنامه ودستورالعملهای انتخاب معلم نمونه، با حضور مدیران واحدهای آموزشی آموزشگاههای شهرستان سرخه در سالن اجتماعات اداره آموزش وپرورش سرخه برگزار شد

به گزارش ندای سرخه وبه نقل از روابط عمومی اداره آموزش وپرورش شهرستان سرخه، در این جلسه دستورانی رییس اداره آموزش وپرورش شهرستان سرخه با اشاره به دریافت شیوه نامه معرفی و انتخاب معلم نمونه گفت: تکریم و تجلیل مقام والای معلمان و فراهم نمودن شرایط مطلوب برای رقابت سالم و سازنده به منظور رشد و تعالی نظام تعلیم و تربیت از اهداف اجرای این شیوه نامه است.

وی از مدیران واحد های آموزشی خواست تا ضمن رعایت دقیق شیوه نامه در تمامی مراحل زمانبندی شده ، در بررسی پرونده همکاران و کنترل دقیق مستندات عدالت را سرلوحه کار خود قرار داده تا حقی از کسی ضایع نشود.

دستورانی حرکت در مدار قانون و تشکیل ستاد در مدارس و تقسیم کار بین اعضا را خواستار شد .

در این جلسه مونسان دبیر ستاد انتخاب معلم نمونه ضمن تشریح دستورالعمل انتخاب معلم نمونه گفت : بخشنامه و شیوه نامه اجرایی ستاد انتخاب معلم نمونه در سایت آموزش و پرورش سرخه قابل دریافت می باشد .

همچنین تاکید برای صرفه جویی منابع انرژی در مدارس ، اقدام برای برگزاری مسابقات فرهنگی هنری و اعزام دانش آموزان پسر به اردوی راهیان نور از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه بحث و تبادل نظر شد . 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.