آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:19
شهرستان سرخه
رئیس اداره آموزش وپرورش شهرستان سرخه:
در فرصت باقی مانده ، بیسوادان در کلاسهای سواد آموزی شرکت کنند
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سرخه به مناسبت هفته سواد آموزی با حضور در مراسم نمازجمعه ، در جمع نمازگزاران سخنرانی کرد

به گزارش ندای سرخه وبه نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان سرخه ، در آخرین روز از هفته سواد آموزی و مراسم نماز جمعه ، حجت الاسلام والمسلمین عربی، بخشی از خطبه های نماز را به موضوع سواد و سواد اموزی اختصاص داد و از فعالان حوزه سواد آموزی قدردانی کرد .

دستورانی رئیس اداره اموزش و پرورش شهرستان سرخه با اشاره به گام های ارزشمند سازمان نهضت سواد اموزی در کشور به فعالیتهای انجام شده در سطح شهرستان اشاره کرد و از همه افراد محروم از سواد خواست تا در فرصت باقی مانده در کلاسهای سواد اموزی شرکت کنند .


وی نیز دراین مراسم از طرحها و برنامه های حوزه نهضت سواد آموزی برای نماز گزاران سخنرانی کرد.
ایشان با اشاره به جایگاه خوب شهرستان در حوزه سواد آموزی از دستگاههای اجرایی شهرستان خواست تا با شناسایی و معرفی افراد بیسواد ، آموزش و پرورش زا برای رسیدن به اهداف متعالی حوزه سواد آموزی یاری نمایند .

دستورانی از روحانیون و امامان جماعت مساجد شهرستان خواست تا با تشریح اهمیت سواد در مساجد و محافل مذهبی به ریشه کنی کامل بیسوادی در شهرستان کمک کنند.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.