آخرین اخبار

جمعه, 1397/03/04 - 17:12
شهرستان سرخه
-
کارگاه آموزشی لذت علم، در موسسه عقل سرخ توسط گروه هاوکینگ برگزار می شود
سبحان آذرپور یکی از فعالان در گروه هاوکینگ از کارگاه آموزشی لذت علم شماره 2 در محل موسسه عقل سرخ در سرخه با موضوع آشنایی با مسنجرهای اندروید خبرداد.

به گزارش ندای سرخه،انجمن علمی جوان- گروه ذکر شده زیر نظر موسسه مطالعات علمی، فرهنگی وهنری عقل سرخ وبا مدیریت روح الله کلامی در حال فعالیت است.
 آذرپور گفت: هر 15 روز یکباردر کارگاه آموزشی کنفرانس با موضوعات مختلف برگزار می شود که موضوع این هفته جذابیت،فواید،مضرات وخطرات مسنجرارائه خواهد شد.

 
 لازم به ذکر است پیام این هفته کارگاه ، دنیای ارتباط مجازی: جذاب، مفید وپر خطر می باشد . در ادامه میتوانید با مطالعه فرم (ورکشاپ) یا مراجعه به موسسه عقل سرخ از اهداف وانگیزه این انجمن علمی اطلاعات بیشتری را دریافت کنید.
گفتنیست در حال حاضر کارگاه آموزشی توسط علی ادهم، حجت مقنی وسبحان آذرپور که از فعالان این انجمن می باشند برگزار می شود.

نظرات

سلام.تبریک بابت قالب جدید سایت و خسته نباشید به خاطر زحماتتون

سلامممنون از لطف شما شهروند عزیز

کویست
هافکینگ: من خدا نا باور هستم!!برام جالبه بدانم چرا اسم موسسه علمی دوستان نام این فیزیکدانیه که علنا اعلام کرده به خدا اعتقادی ندارم؟!

با سلام دوست گرامیما اصلا به اون بحث ها کاری نداریم ما فقط و فقط به یک هدف نگاه میکنیم ضعف یا توانایی..انتخاب با شماست..ما از روی این هدف اسم گروه را انتخاب کردیم چون هاوکینگ یک فردی هست که 99% بدنش فلج هست و با این محدودیت خود توانست دنیا را تکان دهد..به همین دلیل..موفق باشید

کویست
هدف خوب و عالی است.اما این توجیه برای حقیر قانع کننده نیست.از نظر فلسفی اگر قوانین فیزیک را میشناخت درمیافت که نبود خدا خودش یعنی نقص خلقت! و نمیشود به جهانی منظم معتقد بود بدون وجود ناظم! فیزیک ذاتا باید ما را به سمت خدای واحد دعوت کند و الا فایده اش چیست؟! اصلا علمی که نتواند ما را به سمت خدا راهنمایی کند به چه می ارزد؟! انهم فیزیک که خودش کشف قوانین طبیعت است.بنابراین حتی این مطلب قابل اثبات هست که این شخص القوه عاقله و قلب شهودی که نعمت خدا دادی است استفاده نکرده ولو ۹۹ درصد از بدنش استفاده کرده. چرا که علم چیزی غیر از عقل است....در هر صورت موفق باشیدموفق باشید

ممنونم از راهنماییتون بله دقیقا حق با شماست..تشکر

صفحات

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.