آخرین اخبار

دوشنبه, 2018/03/19 - 12:19
ایران و جهان
بعد از قتل گروگان کروات در مصر توسط داعش مطرح شد
هشدار سازمان های امنیتی آلمان درباره حملات داعش علیه شهروندان آلمانی

 

خبرگزاری تسنیم: سازمان های امنیتی آلمانی بعد از گردن زدن یک گروگان کرواتی در مصر به وسیله داعش، درباره حملات داعشی ها علیه شهروندان آلمانی در خارج از کشورشان هشدار داد.

 

 به گزارش ندای سرخه به نقل از تسنیم، به نقل از روزنامه "دی ولت"، سازمان های امنیتی آلمانی درباره حملات تروریست های داعش روی توریست ها و اعضای سفارت های آلمان در سراسر دنیا هشدار دادند.

به نوشته روزنامه "دی ولت" بعد از اینکه تروریست های داعش ظاهرا برای اولین بار در مصر یک گروگان غربی را به قتل رساندند سازمان های امنیتی آلمانی همچنین از حملات علیه آلمانی ها در خارج از کشور از طرف داعشی ها هشدار دادند.

این خبر را نشریه "بیلد" آلمان با استناد به یک یادداشت محرمانه و داخلی محافل امنیتی آلمان اعلام کرد.

بر اساس این سند، بزرگترین تهدید در مناطق ساحلی شمال آفریقا ، مناطق بیابانی مغرب و در برخی کشورهای غرب آفریقا وجود دارد. در این مناطق نه تنها کارکنان شرکت های غربی و اعضای سفارتخانه ها بلکه توریست ها نیز در معرض خطر آدم ربایی و حملات گروه تروریستی داعش قرار دارند.

روز چهار شنبه هواداران گروه تروریستی داعش یک عکس را در اینترنت منتشر کردند که جسد بی سر یک گروگان کرواتی در مصر را نشان می داد.

رئیس جمهوری مصر اعلام کرده است که وزارتخانه ها و سازمان های کشورش در این راستا کار می کنند که صحت ادعاهای  گروه تروریستی "ولایت سینا" وابسته به داعش در مصر درباره اعدام گروگان کرواتی را مورد بررسی قرار دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.