آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:50
شهرستان سرخه
به گزارش ندای سرخه؛
برگزاری جلسه کمیته روستایی، کشاورزی و عشایری ستاد مردمی استقبال سفر شهرستان سرخه
جلسه کمیته روستایی، کشاورزی و عشایری ستاد مردمی استقبال سفر شهرستان سرخه به ریاست جعفری بخشدار مرکزی شهرستان سرخه و با حضور دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها برگزار شد

 

 

به گزارش خبرنگار نای سرخه؛ جعفریضمن تشکر از زحمات تمامی عوامل اجرایی و کمیته های ستاد مردمی استقبال سفر و ستاد مردمی شهرستان سرخه،  که زمینه و بستر استقبال و سفر را فراهم می کنند افزود:  چشم دشمنان به این است که رئیس جمهور،  در استان خود چگونه مورد استقبال قرار می گیرد و از این رو حساسیت این سفر از دیگر سفرها بیشتر شده است.

وی  با ذکر این مطلب که روستائیان زحمتکش و ولایتمدار شهرستان سرخه، همیشه حضور فعال خود را در عرصه های گوناگون نشان داده اند بیان کرد: دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان باید تمام توان و تلاش خود را برای بستر سازی و تبلیغات سفر رئیس جمهور به همراه هیئت وزیران به استان به کارگیرند و زمینه را برای حضور حداکثری روستائیان عزیز در مراسم استقبال فراهم آورند.

 

 

در ادامه از مسئولین امر در روستاها خواست تا با تشکیل کارگروه و ستاد مردمی در روستاها جهت استقبال، با اطلاع رسانی مناسبت زمینه حضور روستائیان ساکن در شهرهای دیگر استان و دیگر نقاط کشور را فراهم آورند.

همچنین مقرر گردید مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سرخه با همکاری اداره حمل و نقل و پایانه ها و دیگر کمیته های استقبال شهرستان زمینه حضور روستائیان را فراهم آورده و در رفت و آمد آنان به مرکز استان تسهیل شود.

 

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.