آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:43
شهرستان سرخه
به گزارش ندای سرخه؛
مشکلات و چالش های مهم شهرستان سرخه درحضور نماینده ویژه رئیس جمهور مطرحمی شود
جلسه شورای اداری شهرستان سرخه با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور، امروز درفرهنگسرای باران شهرستان سرخه برگزار می شود

به گزارش خبرگار ندای سرخه؛ کرمی فرماندار شهرستان سرخه،  از برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان سرخه با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور و اعضای شورای اداری در سالن فرهنگسرای باران شهر سرخه در ساعت 15:45 روز سه شنبه خبر داد.

 

 

وی اظهار داشت:  مشکلات و چالش های مهم شهرستان به طور جامع توسط تیم کارشناسی جمع آوری گردیده و در جلسه شورای اداری شهرستان با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور مطرح خواهد شد.

 

 

اسماعیل نجارمعاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در این جلسه ضمن تقدیر وتشکر از مردم شهید پرورو همیشه در صحنه شهرستان سرخه به جهت آمادگی کامل و همه جانبه برای استقبال از رئیس  جمهور افزود: پروژه ها و مصوبات بسیار خوب و قابل توجهی در این سفر برای استان سمنان در نظر گرفته شده است که آثار و برکات فراوانی نیز برای شهرستان سرخه خواهد داشت.

 

وی با ذکر این مطلب که اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران امروزه زبانزد جهانیان است خاطر نشان کرد: باید  تمام توان و تلاش خود را برای افزایش سطح اقتدارواعتبار نظام به کارگیریم و یقینا هر کس که بر این امر اهتمام ورزد در پیشگاه خداوند متعال اجر و پاداش فراوانی خواهد داشت.

معاون وزیر کشور در حاشیه این جلسه با اشاره به مصوبات خوبی که برای سفر آتی برای استان سمنان در نظر گرفته شده است افزود: تمامی مصوبات و اقدامات با نگاه ملی و استانی وتوسعه و پیشرفت تمامی استان تصیم گیری شده است که شهرستان سرخه نیز ازآن بی نصیب نخواهد ماند.

 

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.