آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:44
شهرستان سرخه
معاون رئیس جمهور؛
آثار برجام رسانه های بدخواه داخلی را رسوا می کند
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: آثار برجام خوش فرجام رسانه های بدخواه داخلی را که به دنبال نواختن طبل ناامیدی در جامعه هستند رسوا می کند.

 

 

به گزارش خبرنگار ندای سرخه؛ حجت الاسلام مجید انصاری عصر روزگذشته  در شورای اداری شهرستان سرخه درمحل فرهنگسرای باران افزود : برجام گام به گام آثارش برای ملت و کشور مشخص می شود و هم اکنون نیز برخی از آثار مهم این توافق برای کشور نمایان شده است.

 

 

وی ادامه داد: برخی از رسانه ها که باید نسبت به خیرخواهی آن ها برای ملت شک کرد، با سیاه نمایی آثار برجام به دنبال القاء شکست دولت در مذاکرات هسته ای و ایجاد یاس و ناامیدی درمردم نسبت به عملکرد دولت تدبیر و امید هستند.

نماینده ویژه رئیس جمهوری درسفرکاروان دولت و تدبیر وامید به شهرستان سرخه گفت : این رسانه ها ناخواسته کارهایشان در جهت خدمت به صهیونیست ها و شیاطین بزرگ است و این کارکردها به عملکرد نفوذی ها شباهت دارد.

انصاری ادامه داد : برجام درحال بازکردن گره کور12 ساله ناشی از تحریم درکشوراست ونمی توان انتظار داشت که این گره در مدت زمان سه ماهه از سر کشورمان باز شود.
 

وی به رسانه ها توصیه کرد بذر امید و نشاط را در جامعه ایجاد کنند ودر سایه امید و نشاط هم کشور به رشد و توسعه و بالندگی خواهد رسید.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت که اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی در اولویت کارهای دولت درسال جاری قرار دارد و دولت با تمام توان و امکانات به دنبال تحقق این برنامه است.

انصاری تصریح کرد: دولت تدبیر و امید در جریان تمام برنامه های اقتصاد مقاومتی قرار دارد و سازمان مناسبی را برای اجرای این برنامه پیش بینی کرد.

وی اضافه کرد : همچنین برنامه عملیاتی اقتصاد مقاومتی نیز به تمام دستگاه های دولتی در استان ها نیز ابلاغ شد و با قرابتی که بین دیدگاه های دولت و رهبر معظم انقلاب اسلامی وجود دارد، این برنامه می تواند باعث رشد و شکوفایی کشور شود.

وی تامین امنیت غذایی، ایجاد شرکت های دانش بنیان داخلی، حمایت از تولید داخلی و بخش کشاورزی ، مهار آبهای مرزی را از برنامه های الویت دار پیش بینی شده در برنامه اقتصاد مقاومتی دانست..

 

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.