آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:46
شهرستان سرخه
به گزارش ندای سرخه؛
مراسم تودیع و معارفه قائم مقام ومعاون حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سرخه
تودیع جناب آقای حمیدرضا رجب زاده قائم مقام و معاون حمایت سابق کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان سرخه و معارفه آقای اسدالله عبداللهی به سمت قائم مقام ومعاون حمایت این اداره با حضور برگزار شد

 

به گزارش خبرنگار ندای سرخه؛ کرمی فرماندار شهرستان سرخه در این مراسم، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات انجام شده توسط رجب زاده قائم مقام و معاون حمایت سابق کمیته امدادامام خمینی(ره) وپیگیری مطالبات مخاطبین در سطح شهرستان سرخه و آرزوی توفیقات روز افزون از خداوند متعال در آینده افزود: هنر کمیته امداد این است که بتواند هر سال خانوارهای بیشماری را با توانمند سازی آنان از پوشش کمیته امداد خارج سازد.

 

وی  با اشاره به کلنگ زنی کارخانه بسته بندی مواد غذایی با علم نانو در شهرک صنعتی شهر سرخه توسط بخش خصوصی اظهار داشت:  پیگیری های صورت گرفته تا مراحل اجرایی ساخت این واحد صنعتی ، هرچه زودترآغاز شود چرا که این واحد صنعتی با ایجاد اشتغال برای 900 نفر به طور مستقیم می تواند از ظرفیت های کمیته امداد امام خمینی شهرستان سرخه و افراد تحت پوشش این اداره جهت توانمند سازی مددجویان و زمینه اشتغال آنان بهره گیرد.

 

 

وی در ادامه با استقبال از به کارگیری نیروی بومی در سطح شهرستان سرخه افزود: نیروی بومی با اتکا به شناخت و احاطه کامل به موضوعات منطقه مطمئنا می تواند نقش موثرتر و مفیدتری در راهبرد اهداف کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سرخه ایفا کند.

 

فرماندار شهرستان سرخه، همچنین شروع به کار عبداللهی در سمت جدید را به وی تبریک گفته و خاطر نشان کرد: خدمتگزاری به مردم در مجموعه کمیته امداد مطمئنا با اجر و پاداش دنیوی و اخروی فراوانی به همراه خواهد بود.

انتظاری، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان نیز با تقدیر و تشکر از زحمات بی نظیر و شبانه روزی  رجب زاده افزود: وی در طول مدت خدمتگزاری به مردم شریف شهرستان سرخه یکی از نیروهای خدوم و تاثیر گزار بوده و کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشته است.

 

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.