آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:45
شهرستان سرخه
رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرخه؛
تقدیرازجامعه کار، تولید و تعاون و تشکل های کارگری در استقبال از رئیس جمهور
پیام تشکر رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرخه از مردم برای استقبال ازئیس جمهور

به گزارش خبرنگار ندای سرخه؛ غلامرضا الهی، رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرخه در پیامی از حضور پرشور جامعه کار،تولید و تعاون و تشکل های کارگری و کارفرمایی در استقبال از کاروان تدبیر و امید تقدیر کرد .

وی متن پیام را اینگونه بیان کرد: سلام و درود و خدا قوت به همه مردمان فرهیخته و غیور سرزمین کهن قومس که باردیگر حماسه آفریدند، از هر گروه  و دسته و جناح آمدند چرا که استقبال از رئیس جمهوری اسلامی پرچم دار دولت تدبیر و امید، استقبال از نظام جمهوری اسلامی است.

 

 

الهی در ادامه گفت: جامعه کار، تولید و تعاون و تشکل های کارگری و کارفرمایی شهرستان سرخه  همگام با مردم فهيم استان، با شور و شوقی وصف ناشدنی، از سفر رئیس جمهور مدبر  ایران اسلامی و هیات همراه به دیار خود استقبال کردند؛ این میزبانی بی نظیر نشان از عمق وفاداری و باور راستین مردمان دین دار و ولايت مدار شهرستان سرخه به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و علاقمندی وافر و روزافزون به رئیس جمهوری و دولت مردان دولت تدبیر و امید دارد که بی شک این محبت عمیق، مایه دلگرمی دو چندان خدمت گزاران مردم در دولت یازدهم برای تلاش مضاعف در راستای اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل خواهد بود.

بر خود واجب دانستم از حضور پر شور جامعه کار،تولید و تعاون و تشکل های کارگری و کارفرمایی شهرستان سرخه که جلوه هایی ناب و حقیقی از هم دلی و هم زبانی را به نمایش گذاشتند، صمیمانه تقدیر و تشکر نماییم.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.