آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:38
شهرستان سرخه
از 15 تیر ماه سال جاری؛
فعالیتهای قرآنی در مساجد شهرستان سرخه آغاز مي شود
رئيس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سرخه از آغاز فعالیتهای قرآنی در مساجد شهرستان سرخه از نیمه تیر ماه به مدت 45 روز خبر داد .

حجت الاسلام صادق بخشی در گفت و گو با خبرنگار ندای سرخه ؛ با اشاره به هم زمان شدن اول فصل تابستان با ماه مبارک رمضان، این هم زمانی را فرصتی برای محور قرارگرفتن برنامه‌های قرآنی در فعالیت‌های اوقات فراغت تابستان ذکر کرد.

صادق بخشی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی برای  غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان اذعان داشت: اوقات فراغت فرصت خوبی است که می تواندمتفاوت از دیگر اوقات در طول زندگی لحظات زیبا و طلایی زندگی هر جوان باشد و باعث رضایتِ مندی و افزایش شادکامی او شود.

رئيس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سرخه اشاره کرد: اوقات فراغت فرصت مناسبی برای پذیرش جوانان و نوجوانان و آموزش آنان با فعالیتهای ابتکاری در حوزه های مختلف است ؛بنابراین  این اوقات باید فرصتیبرای رویش افکار مثبت و تقویت ارزشها و خلوص نیتها باشد   وگرنه تبدیل به خسارت و تهدید  می شود .

بخشی در ادامه عنوان کرد: اداره تبلیغات اسلامی کلاسهای آموزش قرآن و احکام همراه با برنامه های ورزشی و اردویی در مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهر سرخه و سه مرکز در روستاهای مومن آباد ، لاسجرد و افتر برای جذب جوانان تدارک دیده است.

وی خاطر نشان کرد: فعالیتها قرآنی از 15 تیرماه در مساجد شهرستان سرخه به مدت45 روز برگزار می شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سرخه  بیان داشت: کلاسهای  فرهنگی مساجد و مرکزهای  قرآنی پایگاهی مورد اعتماد خانواده‌ها است و با هدف پر بار سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان که همه ساله در فصل تابستان برگزار می شود.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.