آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:38
شهرستان سرخه
رييس آموزش و پرورش شهرستان سرخه تأكيد كرد:
تعامل با حوزه هاي علميه جهت ارتقاي كيفي اجراي طرح حجاب و عفاف در جامعه
رييس آموزش و پرورش شهرستان سرخه بر تعامل با حوزه هاي علميه جهت ارتقاي كيفي اجراي طرح حجاب و عفاف در جامعه تأكيد كرد.

به گزارش نداي سرخه،‌ محمد دستورانی در جلسه قطبی مشاوران كه با حضور مشاوران فرهنگی بانوان ادارات آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق استان در آموزش و پرورش شهرستان سرخه برگزار شد، ‌اظهار داشت: امروزه به برکت انقلاب اسلامی زنان در بالاترین پست های اجرایی در کشور خدمت می کنند .
وی در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به عظمت جايگاه مقام زن و مادر گفت: اگر در بعضی از جوامع امروزی بعضی از افراد به بالاترین درجه خشونت رسیده اند مطمئنا از مهر مادری بی بهره بوده اند .
وی اختصاص نیمی ازجمعیت کشور به زنان و شرایط ادامه تحصیل در مراحل مختلف را از فرصت های پیش روی بانوان در جامعه امروزی ایران برشمردند
لزوم برنامه ريزي هاي جدي ويژه زنان فرهنگي سرپرست خانوار
خادمی يكي از کارشناسان امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان نیز ضمن ارائه گزارش فعالیت ها وطرح های انجام شده گفت: مسئله زن ، مسئله ایرانی، ملی و آسیایی نیست؛ بلکه مسئله انسانی و عمومی است.
وی به اشاره به آمار زنان فرهنگی سرپرست خانوارتأكيد كرد: بايد برنامه ريزي هاي جدي ويژه زنان فرهنگي سرپرست خانوار اجرا و طرح ريزي شود.
خاطرنشان مي شود؛ تهیه بروشور یا ماهنامه به صورت گروهی توسط مشاوران بانوان فرهنگی وتوزیع در مدارس، برگزاری همایش اتمام طرح های امور بانوان در دهه کرامت و ارسال و تکمیل دوباره فرم های مربوط به بانوان سرپرست خانوار برای همکاران جا مانده ، از جمله مصوبات این جلسه بود.
پخش کلیپ و ارائه مباحث حجاب و عفاف زنان و دختران توسط معاون آموزشی اداره شهرستان و انتقال تجربیات اعضای حاضر از دیگر برنامه های اجرایی در این جلسه بود .

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.