آخرین اخبار

دوشنبه, 2018/03/19 - 12:21
شهرستان سرخه
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سرخه خبر داد؛
برگزاري دوره ضمن خدمت كاركنان حوزه ستادي آموزش و پرورش سرخه
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سرخه از برگزاري دوره ضمن خدمت کارکنان حوزه ستادی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سرخه وي‍ژه ماه مبارك رمضان در حال برگزاري است.

به گزارش خبرنگار نداي سرخه، حسنان در حاشيه برگزاري دوره آموزشي ضمن خدمت كاركنان حوزه ستادي آموزش و پرورش شهرستان سرخه اظهار داشت: اين دوره آموزشي با هدف ارتقای سطح آگاهی، دانش افزایی و شناخت برگزار مي شود.
وي با اشاره به برگزاري اين دوره ضمن خدمت در طول ماه مبارك رمضان خاطرنشان كرد: آیین نگارش در مکاتبات اداری، اخلاق اداری، فرزند پروری و آموزش احکام جزو سرفصل هايي است كه در اين دوره آموزشي به كاركنان آموزش داده مي شود.
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سرخه خاطرنشان كرد‌: از اساتید حوزه و دانشگاه جهت بیان مسائل مختلف اجتماعی، عقیدتی و اداری بهره گيري خواهد شد.
خاطرنشان مي شود: این دوره که تا پایان ماه مبارک رمضان به طول می انجامد، همکاران ستادی علاوه بر شرکت در این دوره ها در نماز جماعت شرکت کرده و هروز به تلاوت قرآن می پردازند .
برگزاری دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سرخه در سال 95
دومین جلسه شورای آموزش و پرورش سرخه ( سال 95) با حضور امام جمعه ، فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش، روسای ادارات برق، آب و مخابرات وسایر اعضای شورای آموزش و پرورش در سالن جلسات آموزش و پرورش سرخه برگزار شد.
ارائه گزارش عملکرد یک ماهه گذشته آموزش و پرورش و اقدامات صورت گرفته در خصوص احداث مجتمع خیری بانک ملت، ارائه گزارش در خصوص وضعیت مدارس متروکه روستایی و شهری و تصمیم گیری در خصوص تبدیل به احسن كردن آنها، بررسی وضعیت شهریه در مدارس هیأت امنایی از اهم برنامه های این جلسه بود.
تقدیر از فعالین مدرسه ساز ، مکاتبه با شورای آموزش و پرورش استان در خصوص تامین دبیران تخصصی مدارس شهرستان، تامین شبکه برق و آب و مخابرات در محل احداث مجتمع خیری بانک ملت و تصمیم گیری برای فروش مدارس متروکه و تخریبی از جمله مصوبات این جلسه بود .

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.