آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:18
شهرستان سرخه
سرخه:
آغاز هفته بسیج دانش آموزی با شعار دانش آموز انقلابی مدرسه انقلابی از فردا
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سرخه گفت: رسالت بسیج دانش آموزی دفاع همه جانبه از انقلاب و دستاوردهای آن، ارتقا و تعمیق بینش و بصیرت در اعضای بسیج است.

علی اصغر حسنان در گفت و گو با خبرنگار ندای سرخه به بیان اهداف بسیج دانش آموزی پرداخت و اظهار کرد: رسالت بسیج دانش آموزی دفاع همه جانبه از انقلاب و دستاوردهای آن، ارتقا و تعمیق بینش و بصیرت در اعضای بسیج، اهتمام بر تربیت دانش آموزان بر پایه تربیت علوی و فاطمی، تقویت و ارتقاء سطح فرهنگی دانش آموزان و ترویج روحیه انقلابی در بین آنان است.

وی عنوان کرد: بسیج دانش آموزی دریافت کننده و انتقال دهنده ارزش‌های انقلاب است و نسل اول و چهارم انقلاب را بهم مرتبط می کند.

حسنان عنوان کرد: هفته بسیج دانش آموزی از هفتم آبان ماه با شعار دانش آموز انقلابی مدرسه انقلابی شروع و تا 13 ام آبان ماه ادامه خواهد داشت.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سرخه گفت: دو برنامه هفته بسیج دانش آموزی، پیش از آغاز این هفته در 6 آبان برگزار می‌شود که شامل عطر افشانی و غبارروبی قبورشهدای سرخه  با حضور دانش آموزان بسیجی  و بعد از آن کوهپیمایی دانش آموزان پسر که در این روز انجام می شود.

وی به دیگر برنامه های هفته بسیج دانش آموزی اشاره کرد و  گفت: حضور سازمان یافته دانش آموزان بسیجی در میعادگاه نماز جمعه، برگزاری نشست حلقه های صالحین دانش آموزی، برپایی مسابقه نقاشی با موضوع استکبار ستیزی، دیدار با خانواده های شهدای دانش آموز، دیدار با امام جمعه و فرماندار با رویکرد استکبار ستیزی و برگزاری پدافند غیر عامل با موضوع مقابله با بحرانها در مدارس از اهم برنامهایی است که برای دانش آموزان بسیجی در این هفته در نظر گرفته شده است.

حسنان با بیان اینکه در این شهرستان شهدای دانش آموزی داریم که در هشت سال دفاع مقدس جان خود را فدای انقلاب اسلامی کرده اند، افزود: در طول هفته بسیج دانش آموزی یادواره شهدای شهرستان سرخه نیز با حضور دانش آموزان برگزار می شود.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سرخه بیان داشت: در آخرین روز از هفته بسیج دانش آموزی ، با حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان، دانش آموزان  به دشمنان نشان خواهند داد که دانش‌آموز بسیجی همیشه بیدار است و با تبعیت از مقام معظم رهبری باشعور و دانایی و روحیه انقلابی و بسیجی، برای ساختن آینده انقلاب اسلامی گام برمی‌دارند و نشان خواهند داد دشمنی ما با آمریکا کم نشده و نگاهمان به استکبار همچنان باقی است و امسال هم در این روز از این فرصت، برای انزجار از استکبار و استکبار ستیزی استفاده خواهیم کرد.

 

 

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.