آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 14:11
شهرستان سرخه
.
پیام 13 آبان / ایستادگی و استکبار ستیزی در برابر مستکبران
فرماندار شهرستان سرخه گفت: تسخیر لانه جاسوسی توسط نیروهای انقلابی،مومن و ولایتمدار نظام نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی بود که می توان از آن انقلابی همتراز با انقلاب اسلامی یاد کرد.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، علی محمد مویدی زاده با ابراز اینکه ۱۳ آبان یکی از نقاط عطف انقلاب اسلامی بوده گفت: آمریکا و استکبار جهانی همواره در طول تاریخ علاوه بر استعمار و غارت سرمایه های ارزشمند کشور از تحقیر و عقب نگاه داشتن ملت ایران از پیشرفت و توسعه دریغ نورزیدند که این مهم ضرورت پاسداشت این روز را بیش از پیش نمایان خواهد ساخت.

وی با اشاره به کاپیتولاسیون گفت: این لایحه و مصوبات آن نمونه بارزی از تحقیر ملت ایران توسط مزدوران آمریکایی بود به طوریکه شخص اول کشور ایران ‌همتراز با سگ آمریکایی دیده شده بود.

فرماندار شهرستان سرخه با بیان اینکه جوانان انقلابی نظام از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون پشتیبان نظام بوده اند گفت: تسخیر لانه جاسوسی توسط نیروهای انقلابی،مومن و ولایتمدار نظام نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی بود که می توان از آن انقلابی همتراز با انقلاب اسلامی یاد کرد.

مویدی زاده بیان داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران به دلیل ماهیت اسکتبار ستیزی خود همواره مورد تهاجمات و تهدیدات دشمنان قرار داشته که در دولت قبل به دلیل مدیریت غلط و اشتباهات صورت گرفته فرصتی برای دشمنان‌نظام بوجود آمد که از اهرم تحریم محدودیت های اقتصادی بر نظام فشار وارد کنند که با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای و همراهی و پشتیبانی مردم توطئه های آنان خنثی شد.

وی با تبیین اهمیت بسیار بالا و تاثیر گزاری برنامه های مقابله با استکبار در داخل‌کشور و تقویت روحیه انقلابی و جهادی با الگو گرفتن از شهیدان بزرگواری همچون شهید حسین فهمیده گفت: برنامه هایی با مضمون اسکتبار ستیزی و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا تنها به روزهای خاصی از سال نباید تعلق داشته و  در تمامی طول سال باید در مناسبت های مختلف با یادآوری رشادت ها و از خود گذشتگی شهیدان همراه شده و برنامه های مختلفی در حوزه دشمن شناسی و استکبار ستیزی تدوین شود.

فرماندار شهرستان سرخه با ابراز اینکه درایت رهبرمعظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای و مقاومت و پشتیبانی مردم ولایتمدار و تلاش مسئولین از اصلی ترین مولفه های اقتدار امروز نظام است گفت: با ایستادگی،رشادت و از خودگذشتگی های جوانان این دیار و با تقدیم خونشان در راه اسلام و کشورامروزه در بسیاری از مسائل مهم و روز منطقه و حتی بین الملل شاهد نقش آفرینی مستقیم نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم که این مهم نشان دهنده اقتدار، امنیت و ثبات نظام جمهوری اسلامی است که باید در حفظ  وپاسداری از این نعمت خدادادی کوشا باشیم.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.